Saligary Power
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ! Empty Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ!

Δημοσίευση  Επισκέπτ Κυρ 19 Οκτ - 9:39

Ρε cool-αδια θα ανέβει κανείς σας το ερχόμενο τριήμερο που έχει πίστα το πρόγραμμα ή πάλι θα γυρνάω μόνος μου ΖΝΤη Μπιστα?! Βασικά.... και να ανέβει, πάλι μόνος μου θα γυρνάω αλλά έτσι μωρέ, για να βλέπω και κανα διαφορετικό μηχανάκι όταν προσπερνάω!Ξεκολλάτε και ξεσηκωθείτε γιατί αλλιώς δε με βλέπω να πηγαίνω κι εγώ!Ξέρω ξέρω. Την στιγμή που διαβάζεται αυτό το πόστ, απο αμηχανία....:ο glystras πάει να κοιταξει τα λάστιχά του, ΜΠΑΣ και τελειώνουν για να έχει δικαιολογία.Διαπιστώνει οτι τα 5χιλιοστά είναι οριακά για την κλάση του και αποφασίζει να μη ''ρισκάρει'' παρόλο που είναι ''επικίνδυνος οδηγός''ο Πορθος επιβεβαιώνει με μια γρήγορη ματιά στο γκαράζ του οτι έχει varadero για να έχει δικαιολογία και για σιγουριά φορτώνει την μπαγαζιέρα μαζί με τριπλέτα και τα κολλάει με οξυγόνο για να μη βγαίνουν! Το sleeping bag πάνω απο την βαλίτσα δεμένο με χταπόδι, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟο montexristos βγάζει έκτακτη ανακοίνωση οτι το προΠΑδικο με τα προπά, διανυκτερεύει και κάθεται ολημερίς εκεί, σκαλίζοντας κάτω απο τον πάγκο τα κενά ανάμεσα στα δάχτυλα των ποδιών του προσφέροντας στους πελάτες άπειρα ευωδιαστά μπιλάκιαο ΠΓΑ περπατάει μπουσουλόντας μές το σπίτι μπάς και υποτροπιάσει το γόνατο. Τελική του λύση είναι να επικαλεστεί την θεραπεία που κάνει στη κεφάλα του για να βγάλει μαλλιά, και φυσικά δε του επιτρέπει να φορέσει κράνος.Ασχετα βέβαια που την θεραπεία την κάνει πάνω απο το κράνος!ο stzog έχει χάσει το gps, του σχιστήκανε οι χάρτες χώρια που για να κάνει το ταξίδι αυτό θα πρέπει να έχει βάλει βιονικά αρχίδια πακέτο με σιδερένιο κόλο. Μιλάμε για οδοιπορικό ζωής, όχι μαλακίες!ο dartagiannis δε ρισκάρει να του σπάσει το BMW σε άσφαλτο!Εξού και το πάει περισσότερο χώμα για να έχει να πεί ''ρε φίλε, έκανα ένα άλμα πάνω απο πέντε κορμούς και στη προσγείωση έσπασε! Μήπως το παράκανα?!''ο Batman ως οικοπεδοφάγος του Συνιώρη(εκείνη η στροφή λέγεται στροφή Συνιώρη) σκέφτεται σοβαρά να το γυρίσει στις παγοδρομίες.Αρχικό στάδιο είναι να μάθει καλό μπάσκετ!

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ! Empty Απ: Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ!

Δημοσίευση  GLYSTRAS Κυρ 19 Οκτ - 10:05

Κάποτε θα καταλάβεις ότι είσαι πολύ μικρός για να μας ψαρώσεις.



Λοιπόν όχι θα κάτσουμε όλοι πάτρα

Καλύτερα να σκουριάσουν τα RR μας παρά να σκορτσαρουν όλη την πίστα με δευτέρα ακλουθώντας σε.
GLYSTRAS
GLYSTRAS
Super Member
Super Member

Αριθμός μηνυμάτων : 274
Registration date : 05/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ! Empty Απ: Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ!

Δημοσίευση  Επισκέπτ Κυρ 19 Οκτ - 10:22

Tότε θα πρέπει να έχεις δευτέρα που πιάνει τα 250 (γμτ γιατί δε μπαίνουν τα εμοτικον?!)

Επισκέπτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ! Empty Απ: Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ!

Δημοσίευση  Πόρθος Τρι 21 Οκτ - 12:41

...είδες τον ΠουΓΟυΑ πρόσφατα έμαθα και βιάζεσαι να πουλήσεις..... και τον είδες με το κάρο... άμα ανέβαινε με μηχανή τι θα σε έσωζε.... ?



χοχοχο
(που και να δεις από κοντά και τους υπόλοιπους ομορφάντρες...αν και τώρα τελευταια παίζει περονόσπορος)
Πόρθος
Πόρθος
Supreme Member
Supreme Member

Αριθμός μηνυμάτων : 642
Registration date : 07/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ! Empty Απ: Παραδίδω ιδιαίτερα...στο χώρο ΜΟΥ!

Δημοσίευση  Π.Γ.Α Πεμ 23 Οκτ - 15:07

Multijohn έγραψε:Tότε θα πρέπει να έχεις δευτέρα που πιάνει τα 250 (γμτ γιατί δε μπαίνουν τα εμοτικον?!)

εγώ έχω....


κερδίζω κάτι???? εκτός από τις μεταξύ μας κόντρες όπου δεν έχεις καμία ελπίδα!!!
Π.Γ.Α
Π.Γ.Α
Super Member
Super Member

Αριθμός μηνυμάτων : 476
Registration date : 04/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης